Wyniki 2021:

11.11 Doncaster – 10km WWW
146.Tomasz Pyznar 38:44 min.

11.11 Bieg Niepodległości Krosno – 7km WWW
7. Sebastian Chłanda 24:22 min.

24.10 Botaniczna Piątka Warszawa – 5km WWW
2. Sebastian Chłanda 19:20 min.

23.10 Bieg Flagi Narodowej Warszawa – 5km WWW
4. Sebastian Chłanda 17:34 min.

10.10 Pogórzański Bieg Niepodległości WWW
5. Arkadiusz Gubała

10.10 Run for Wildlife Autumn – 5km WWW
6. Tomasz Pyznar (kat.35-39 – 1m.)

03.10 Weekend Naftowy – 10km WWW
1. Arkadiusz Gubała

03.10 Bieg Beskidnika – 6km WWW
15.Robert Szot

26.09 BMW Berlin Marathon WWW
2033.Tomasz Pyznar 3:13:40 h

4.09 Grand Chotowa Triathlon- 1/8 IM WWW
15.Krzysztof Szadkowski (3m-M4)

5.09 II Biecki Bieg Szlakiem Królowej Jadwigi WWW
3. Sebastian Chłanda
4. Arkadiusz Gubała

4.09 Iron Dragon Triathlon- Sprint WWW
33.Krzysztof Szadkowski

28.08 Bieg im. Kazimierza Świerzowskiego10km- Lipinki WWW
12.Tomasz Pyznar 39:59 min

13.08 Ultramaraton Magurski-  Magurun 22k WWW
2. Sebastian Chłanda

8.08 Bieg Drwala- Ryglice WWW
4. Arkadiusz Gubała
9. Tomasz Pyznar

1.08 Bieg Powstania- Gorlice 5km WWW
1. Sebastian Chłanda 18:11 min
3. Tomasz Pyznar 19:10 min

31.07 Bieg po Horyzont- Wierzchosławice WWW
6. Arkadiusz Gubała

25.07 Triathlon Radłów- Sprint WWW
30.Krzysztof Szadkowski

25.07 Bieg 12km- Żabno WWW
9. Tomasz Pyznar 48:53 min

24.07 Tatra Trail WWW
10.Sebastian Chłanda

24.07 Bieg 10km- Radomyśl Wielki WWW
26.Tomasz Pyznar 41:46 min

11.07 Perły Małopolski- Skała
dystans średni kobiety WWW
28.Magdalena Szymańska
dystans długi  WWW
6. Arkadiusz Gubała

11.07 VIII Bieg Na Zamek- Tarnów WWW
12.Tomasz Pyznar

10.07 Bieg po Horyzont- Lipnica Murowana WWW
4. Arkadiusz Gubała

4.07 Nowobrzeski Bieg Rodzinny- Nowe Brzesko WWW
4. Arkadiusz Gubała

27.06 Tatra Race Run WWW
26.Sebastian Chłanda
64.Bartosz Kujawski

27.06 Frydman Triathlon- Sprint WWW
20.Krzysztof Szadkowski

13.06 Leeds Epic Trail10K WWW
12.Tomasz Pyznar

12.06 Bieg Marduły WWW
18.Bartosz Kujawski
19.Sebastian Chłanda

12.06 Bieg Wierchami 30km WWW
12.Magdalena Szymańska

30.05 Diablak Beskid Extreme Triathlon WWW
10.Arkadiusz Gubała 6:30:18 h

23.05 Perły Małopolski- Wapienne
dystans średni kobiety WWW
5. Magdalena Szymańska
dystans długi  WWW
1. Sebastian Chłanda
3. Bartosz Kujawski

23.05 Bieg na Brzankę WWW
3. Arkadiusz Gubała

22.05 Harewood House Trail Races WWW
9. Tomasz Pyznar

9.05 III Bieg Rysia WWW
107.Magdalena Szymańska

1.05 Bramham Park Trail Runs WWW
13.Tomasz Pyznar


Wyniki 2020: WWW
Wyniki 2019: WWW
Wyniki 2018: WWW
Wyniki 2017: WWW
Wyniki 2016: WWW
Wyniki 2015: WWW
Wyniki 2014: WWW
Wyniki 2013: WWW
Wyniki 2012: WWW
Wyniki 2011: WWW
Wyniki 2010: WWW

maraton klasyfikacja:
Rafał Sawczyn 2:56:30 h (Warszawa 04.16 r.)
Sebastian Banaś 3:10:12 (Warszawa 04.13 r.)
Tomasz Pyznar 3:13:40 (Berlin 09.21 r.)
Marcin Przetacznik 3:51:57 (Rzeszów 10.16 r.)

półmaraton klasyfikacja:
Sebastian Chłanda 1:18:16 (Barcelona 02.19 r.)
Arkadiusz Gubała 1:18:22 h (Kraków 10.16 r.)
Rafał Sawczyn 1:20:51 (Warszawa 03.15 r.)
Bartek Kujawski 1:23:08 (Rzeszów 04.14 r)
Sebastian Banaś 1:26:44 (Rzeszów 04.13 r.)
Sławomir Mazur 1:29:10 (Rzeszów 04.16 r.)
Marcin Przetacznik 1:38:44 (Rzeszów 04.16 r.)
Alicja Wal 1:59:42 (Rzeszów 04.16 r.)

10 km klasyfikacja:
Sebastian Chłanda 35:25 (Gorlice 12.19 r.)
Rafał Sawczyn 35:55 min (Gorlice 12.14 r.)
Arkadiusz Gubała 36:26 (Gorlice 12.17 r.)
Bartek Kujawski 37:38 (Nowy Sącz 11.14 r.)
Tomasz Pyznar 38:44 (Doncaster 11.21 r.)
Sebastian Banaś 39:29 (Zator 05.12 r.)
Marcin Przetacznik 41:28 (Gorlice 12.14 r.)
Wiktor Bubniak 41:49 (Lipinki 10.17 r.)
Bogdan Lisowicz 46:39(Lipinki 10.16 r.)
Alicja Wal 49:09 (Gorlice 12.13 r.)
Sebastian Berger 54:09 (Tarnów 11.16 r.)

X