Wyniki 2022:

22.10 Beh hrebenom Cergova WWW
6. Bartosz Kujawski
47.Bogusław Kujawski

22.10 Bieg uliczny Lipinki 10km WWW
6. Sebastian Chłanda 35:33 min.

16.10 V Bieg pamięci Emila Wzorka WWW
1. Arkadiusz Gubała
2.10 Bieg Beskidnika 21km WWW
4. Arkadiusz Gubała
1.10 Bieg Naftowy 10km WWW
4. Arkadiusz Gubała

18.09 Bradford 10km WWW
245.Tomasz Pyznar  34:58 min.

17.09 Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu WWW
1. Arkadiusz Gubała

11.09 Great North Run Half Marathon WWW
15.Tomasz Pyznar 1:18:50 h.
4.09 Szlaki górskie Voritsi – Kreta WWW
1. Tomasz Pyznar

3.09 Grand Chotowa Triathlon WWW
1/8 IronMan
6. Krzysztof Szadkowski (1m – M4)
1/4 IronMan
3. Arkadiusz Gubała

28.08 The Gilberdyke 10 Mile WWW
26.Tomasz Pyznar 59:18 min.

27.08 Wierzchosławickie Leśne Biegi WWW
4. Arkadiusz Gubała

14.08 Askern 10k WWW
8. Tomasz Pyznar 35:57 min.

14.08 Triathlon Głogowski 1/8 IM
12.Krzysztof Szadkowski (2m – M4)

13.08 Ultramaraton Magurski 52km WWW
1. Arkadiusz Gubała

5.08 GUT MP w Biegu na krótkim dystansie WWW
12.Sebastian Chłanda
24.07 Wadowicki Bieg Górski WWW
2. Sebastian Chłanda

23.07 Tatra Sky Marathon WWW
50.Bartosz Kujawski

10.07 Radłów Triathlon 1/4 Ironmam WWW
11.Arkadiusz Gubała

10.07 St Aidan’s 10k WWW
7. Tomasz Pyznar 37:25 min.
3.07 Run Harrogate WWW
14.Tomasz Pyznar

3.07 Susz Triathlon 1/2 Ironmam WWW
27.Arkadiusz Gubała

2.07 Bieg Marduły MP Skyrunning WWW
9. Sebastian Chłanda

26.06 Yorkshire Trail Runs WWW
2. Tomasz Pyznar

25.06 Europejski Festiwal Biegowy- 42k WWW
41.Bogusław Kujawski

23.06 Cortina SkyRace WWW
17.Sebastian Chłanda
19.06 Perły Małopolski- Wapienne WWW
2. Sebastian Chłanda

4-5.06 Biegi po Horyzont
22km WWW
2. Arkadiusz Gubała
10km WWW
3. Arkadiusz Gubała

22.05 Półmaraton Jaworze WWW
4. Sebastian Chłanda

15.05 XVIII Bieg Sanguszków WWW
4. Arkadiusz Gubała

15.05 Pontefract- 10k WWW
18.Tomasz Pyznar 36:33 min.

7.05 Horsky Beh Bardejov WWW
2. Sebastian Chłanda
6. Bartosz Kujawski

23.04 Bieg Rysia na górę Cergową WWW
4. Sebastian Chłanda

23.04 Żwawe Wierchy- 33k WWW
4. Bartosz Kujawski

15.04 Big Flat Runway- 10k WWW
15.Tomasz Pyznar 37:27 min.

15.04 Półmaraton Rzeszowski WWW
16.Arkadiusz Gubała 1:18:41 h

3.04 Brampham Park Races WWW
1. Tomasz Pyznar

27.03 Maraton Rzym WWW
79.Sebastian Chłanda 2:53:41 h
152.Tomasz Pyznar 2:59:18

20.03 Wakefield Hospice 10k WWW
24.Tomasz Pyznar 37:23 min.

13.03 Zimowy Bieg Beskidnika WWW
3. Arkadiusz Gubała
6.03 Bieg Tropem Wilczym WWW
1. Arkadiusz Gubała
12.02 Turbacz Winter Trail- 21k WWW
13.Arkadiusz Gubała
6.02 Górnolotni- Tarnów 12k WWW
6. Arkadiusz Gubała 43:36 min.

6.02 Dewsbury 10k WWW
336.Tomasz Pyznar 39:52 min.

9.01 Grand Prix Krakowa WWW
7. Arkadiusz Gubała


Wyniki 2021: WWW
Wyniki 2020: WWW
Wyniki 2019: WWW
Wyniki 2018: WWW
Wyniki 2017: WWW
Wyniki 2016: WWW
Wyniki 2015: WWW
Wyniki 2014: WWW
Wyniki 2013: WWW
Wyniki 2012: WWW
Wyniki 2011: WWW
Wyniki 2010: WWW

maraton klasyfikacja:
Sebastian Chłanda 2:53:41 h (Rzym 03.22r.)
Rafał Sawczyn 2:56:30 (Warszawa 04.16)
Tomasz Pyznar 2:59:18 (Rzym 03.22)
Sebastian Banaś 3:10:12 (Warszawa 04.13)
Marcin Przetacznik 3:51:57 (Rzeszów 10.16)

półmaraton klasyfikacja:
Sebastian Chłanda 1:18:16 (Barcelona 02.19r.)
Arkadiusz Gubała 1:18:22 h (Kraków 10.16)
Tomasz Pyznar 1:18:50 (Newcastle 09.22)
Rafał Sawczyn 1:20:51 (Warszawa 03.15)
Bartek Kujawski 1:23:08 (Rzeszów 04.14)
Sebastian Banaś 1:26:44 (Rzeszów 04.13)
Sławomir Mazur 1:29:10 (Rzeszów 04.16)
Marcin Przetacznik 1:38:44 (Rzeszów 04.16)
Alicja Wal 1:59:42 (Rzeszów 04.16)

10 km klasyfikacja:
Tomasz Pyznar 34:48 (Bradford 09.22)
Sebastian Chłanda 35:25 (Gorlice 12.19r.)
Rafał Sawczyn 35:55 min (Gorlice 12.14)
Arkadiusz Gubała 36:26 (Gorlice 12.17)
Bartek Kujawski 37:38 (Nowy Sącz 11.14)
Sebastian Banaś 39:29 (Zator 05.12)
Marcin Przetacznik 41:28 (Gorlice 12.14)
Wiktor Bubniak 41:49 (Lipinki 10.17 r.)
Bogdan Lisowicz 46:39(Lipinki 10.16 r.)
Alicja Wal 49:09 (Gorlice 12.13 r.)
Sebastian Berger 54:09 (Tarnów 11.16 r.)

X