Rower

15.09 Heboj na Przehybę WWW
14.Wojciech Konopka
16.Sebastian Chłanda
25.Wojciech Gubała
31.Rafał Sawczyn
32.Arkadiusz Gubała
Drużynówka: 3. Grupetto Gorlice WWW

9.09 VRL STD Domasa Tour WWW
14.Wojciech Konopka
29.Sebastian Chłanda
39.Rafał Sawczyn

8.09 VRL Strara Lubovna WWW
10.Sebastian Chłanda
11.Wojciech Konopka

2.09 Klasyk Boguchwały WWW
18.Sebastian Chłanda

25.08 Cyklokapraty#11  WWW
Hobby M4
8. Marcin Przetacznik
Hobby M5
2. Roman Cetnarowicz
Mega M4
15.Robert Szot
Giga M2
Karol Macek DNF
Drużynówka: 30.Grupetto

19.08 Łańcucki Klasyk Szosowy WWW
15.Sebastian Chłanda

19.08 Dare2b MTB Maraton Piwniczna Zdrój WWW
Half
27.Sebastian Berger
Full
8. Karol Macek

12.08 Cyklokapraty#10  WWW
Hobby M3
28.Norbert Szot
Hobby M4
12.Marcin Przetacznik
Hobby M5
3. Roman Cetnarowicz
Mega M4
9.Robert Szot
Giga M2
5. Karol Macek
Drużynówka: 14.Grupetto

28.07 Cyklokapraty#9  WWW
Hobby M5
1. Roman Cetnarowicz
Mega M4
20.Robert Szot
Giga M2
Karol Macek DNF
Drużynówka: 45.Grupetto

15.07 VRL Presov WWW
8. Wojciech Konopka
12.Sebastian Chłanda
13.Rafał Sawczyn

15.07 Cyklokapraty#8  WWW
Hobby M3
23.Norbert Szot
Hobby M5
3. Roman Cetnarowicz
Mega M4
33.Robert Szot
Giga M2
4. Karol Macek
Drużynówka: 19.Grupetto

8.07 Tour de Presov WWW
24.Wojciech Konopka

1.07 VRL Bardejov WWW
6. Sebastian Chłanda (kat.A – 2 miejsce)

30.06 Pierścień Tysiąca Jezior WWW
Solo
15.Wojciech Gubała

30.06 Cyklokapraty#7  WWW
Mega M2
10.Sebastian Berger
Giga M2
3. Karol Macek
Drużynówka: 20.Grupetto

16.06 Cyklokapraty#6  WWW
Hobby M5
2. Roman Cetnarowicz
Mega M4
28.Robert Szot
Giga M2
4. Karol Macek
Drużynówka: 19.Grupetto

11.06 Ultramaraton Piękny Zachód 1900km WWW
Wojciech Gubała 126:29:07 h

10.06 VRL Sabinov WWW
5. Marcin Potępa
6. Sebastian Chłanda (kat.A – 1 miejsce)
27.Wojciech Konopka
30.Rafał Sawczyn

9.06 Puchar Tarnowa MTB WWW
kat. 23-29 lat
6. Karol Macek

3.06 VRL Svidnik WWW
11.Wojciech Konopka
14.Sebastian Chłanda
23.Wojciech Gubała

2.06 Jarna Klasika WWW
23.Marcin Potępa

2.06 Cyklokapraty#5  WWW
Hobby M2
22.Norbert Szot
Mega M4
25.Robert Szot
Giga M2
3. Karol Macek
Drużynówka: 26.Grupetto

26.05 Majka Days 45km WWW
4. Marcin Potępa
6. Sebastian Chłanda
7. Wojciech Konopka
10.Wojciech Gubała
17.Rafał Sawczyn
Drużynówka: 1. Grupetto

26.05 Cyklokapraty#4  WWW
Hobby M4
5. Marcin Przetacznik
Hobby M5
1. Roman Cetnarowicz
Mega M4
22.Robert Szot
Giga M2
3. Karol Macek
Drużynówka: 12.Grupetto

20.05 VRL Sabinov WWW
8. Marcin Potępa
14.Wojciech Konopka
15.Sebastian Chłanda
23.Rafał Sawczyn

19.05 Gorlickie Kryterium Kolarskie WWW
8. Arkadiusz Gubała (M+16 – 2 miejsce)
9. Marcin Potępa (M+16 – 3 miejsce)
12.Wojciech Konopka
16.Sebastian Chłanda
20.Rafał Sawczyn
45.Krzysztof Szadkowski
Alicja Wal-Chłanda DNF

12.05 Cyklokapraty#3  WWW
Hobby M3
25. Norbert Szot
Hobby M4
6. Marcin Przetacznik
Hobby M5
1. Roman Cetnarowicz
Drużynówka: 48.Grupetto

1.05 Klasyk Beskidzki WWW
30.Wojciech Konopka
47.Marcin Potępa
83.Arkadiusz Gubała
280.Robert Szot

28.04 Ultramaraton Piękny Wschód- 510km  WWW
2. Wojciech Gubała 16:12:50 h

28.04 Cyklokapraty#2  WWW
Hobby M3
33.Norbert Szot
Hobby M5
3. Roman Cetnarowicz
Mega M4
48.Robert Szot
Giga M2
7. Karol Macek
Drużynówka: 26.Grupetto

14.04 Cyklokapraty#1  WWW
Hobby M3
6. Norbert Szot
Giga M2
6. Karol Macek
Drużynówka: 37.Grupetto

27.01 Zimowe Tropy Zbików  WWW
23.Karol Macek


Wyniki Grupetto 2017: WWW

Wyniki Grupetto 2016: WWW

Wyniki Grupetto 2015: WWW

Wyniki Grupetto 2014: WWW

Wyniki Grupetto 2013: WWW

Wyniki Grupetto 2012: WWW

Wyniki Grupetto 2011: Wyniki

Wyniki Grupetto 2010: Wyniki

X