Rower

15.07 VRL Presov WWW
8. Wojciech Konopka
12.Sebastian Chłanda
13.Rafał Sawczyn

15.07 Cyklokapraty#8  WWW
Hobby M3
23.Norbert Szot
Hobby M5
3. Roman Cetnarowicz
Mega M4
33.Robert Szot
Giga M2
4. Karol Macek
Drużynówka: Grupetto

8.07 Tour de Presov WWW
24.Wojciech Konopka

1.07 VRL Bardejov WWW
6. Sebastian Chłanda (kat.A – 2 miejsce)

30.06 Pierścień Tysiąca Jezior WWW
Solo
15.Wojciech Gubała

30.06 Cyklokapraty#7  WWW
Mega M2
10.Sebastian Berger
Giga M2
3. Karol Macek
Drużynówka: 20.Grupetto

16.06 Cyklokapraty#6  WWW
Hobby M5
2. Roman Cetnarowicz
Mega M4
28.Robert Szot
Giga M2
4. Karol Macek
Drużynówka: 19.Grupetto

11.06 Ultramaraton Piękny Zachód 1900km WWW
Wojciech Gubała 126:29:07 h

10.06 VRL Sabinov WWW
5. Marcin Potępa
6. Sebastian Chłanda (kat.A – 1 miejsce)
27.Wojciech Konopka
30.Rafał Sawczyn

9.06 Puchar Tarnowa MTB WWW
kat. 23-29 lat
6. Karol Macek

3.06 VRL Svidnik WWW
11.Wojciech Konopka
14.Sebastian Chłanda
23.Wojciech Gubała

2.06 Jarna Klasika WWW
23.Marcin Potępa

2.06 Cyklokapraty#5  WWW
Hobby M2
22.Norbert Szot
Mega M4
25.Robert Szot
Giga M2
3. Karol Macek
Drużynówka: 26.Grupetto

26.05 Majka Days 45km WWW
4. Marcin Potępa
6. Sebastian Chłanda
7. Wojciech Konopka
10.Wojciech Gubała
17.Rafał Sawczyn
Drużynówka: 1. Grupetto

26.05 Cyklokapraty#4  WWW
Hobby M4
5. Marcin Przetacznik
Hobby M5
1. Roman Cetnarowicz
Mega M4
22.Robert Szot
Giga M2
3. Karol Macek
Drużynówka: 12.Grupetto

20.05 VRL Sabinov WWW
8. Marcin Potępa
14.Wojciech Konopka
15.Sebastian Chłanda
23.Rafał Sawczyn

19.05 Gorlickie Kryterium Kolarskie WWW
8. Arkadiusz Gubała (M+16 – 2 miejsce)
9. Marcin Potępa (M+16 – 3 miejsce)
12.Wojciech Konopka
16.Sebastian Chłanda
20.Rafał Sawczyn
45.Krzysztof Szadkowski
Alicja Wal-Chłanda DNF

12.05 Cyklokapraty#3  WWW
Hobby M3
25. Norbert Szot
Hobby M4
6. Marcin Przetacznik
Hobby M5
1. Roman Cetnarowicz
Drużynówka: 48.Grupetto

1.05 Klasyk Beskidzki WWW
30.Wojciech Konopka
47.Marcin Potępa
83.Arkadiusz Gubała
280.Robert Szot

28.04 Ultramaraton Piękny Wschód- 510km  WWW
2. Wojciech Gubała 16:12:50 h

28.04 Cyklokapraty#2  WWW
Hobby M3
33.Norbert Szot
Hobby M5
3. Roman Cetnarowicz
Mega M4
48.Robert Szot
Giga M2
7. Karol Macek
Drużynówka: 26.Grupetto

14.04 Cyklokapraty#1  WWW
Hobby M3
6. Norbert Szot
Giga M2
6. Karol Macek
Drużynówka: 37.Grupetto

27.01 Zimowe Tropy Zbików  WWW
23.Karol Macek


Wyniki Grupetto 2017: WWW

Wyniki Grupetto 2016: WWW

Wyniki Grupetto 2015: WWW

Wyniki Grupetto 2014: WWW

Wyniki Grupetto 2013: WWW

Wyniki Grupetto 2012: WWW

Wyniki Grupetto 2011: Wyniki

Wyniki Grupetto 2010: Wyniki

X